Adwokat Maciej Rodacki


Mogilska 13B, 31--54 Kraków

Tel: 693 253 807

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kancelaria adwokacka kraków • Adwokat Maciej Rodacki - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-08-26

Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na świadczenia z szerokiego spektrum prawa, kancelaria prowadzona przez Macieja Rodackiego stara się na nie odpowiedzieć poprzez bieżące rozszerzanie własnej działalności. Obecnie jej właściciel może zaproponować pomoc mieszkańcom Krakowa (biuro główne) oraz Chrzanowa (filia). Lista usług dostępna jest na stronie adwokatrodacki.pl.

Działalność kancelarii to wsparcie dla osób prywatnych oraz odbiorców biznesowych. Priorytetem dla adwokata jest przede wszystkim ochrona interesów zlecającego, bez względu na to, czy jest to oskarżony, poszkodowany lub też osoba, która występuje jako świadek. Prawnik może też prowadzić sprawę w imieniu swojego klienta, pełniąc obowiązki reprezentanta w kontaktach ze stronami (np. w przypadku rozwodu, podziału majątku) bądź też w rozmowach z wierzycielami, dłużnikami lub instytucjami.

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Krakowie i Chorzowie nie ma ustalonego cennika. Kosztorys poszczególnych usług jest przedstawiany na bieżąco.

Kancelaria adwokacka kraków • Adwokat Maciej Rodacki


Podobne firmy w pobliżu:

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska


Wrocław, Stacha Świstackiego 15

Przejdź

Ogrody Trawińscy


Henryków, Brukalice 20

Przejdź

Znajdź się na samym szczycie rozpoznawalności marki
Z katalogiem materacdospania.pl