Kategorie

Materac Andromeda

 • Kod: 81DUPL-2
 • W magazynie: 0 szt.
 • Dostępność: 1 - 3 dni
 • Producent: Materace Janpol
 • Cena: 827,00 zł871,00 zł
  • Rozmiar

  • Pokrowiec

  • Twardość

 • Poleć produkt
Materac Vita wykonany jest z naturalnych suroców.
Wkład: lateksowy o wysokości 18cm wyprodukowano z naturalnego w 100% mleczka kauczukowego, które gwarantuje najwyższą jakość i najlepsze właściwości.  Dzięki zastosowaniu 7 stref twardośc materac Vitai Perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów Twojego gręgosłupa.
Pokrowiec: materiał, z której został wykonany pokrowiec to 100% naturalna bawełna, dzięki temu zostaje zapewnia doskonałaą wentylacja i higroskopijność. Taki dobór surowców sprawia, że materac Vita jest nie tylko najlepszą ofertą w swojej klasie, ale też jedynym materacem zawierającym w tak dużym stopniu surowce naturalne.Cechy szczególne:Materac średnio twardy o dużej sprężystości7-stref twardościWysokość całego materaca: 18 cmWysokość wkładu lateksowego: 15 cmPokrowiec wykonany w technologii lato-zima, pikowany wełną i bawełnąDzianina użyta w pokrowcu posiada Certyfikat Oeko-Tex 10010-letnia gwarancja na wkład lateksowyBez dopłaty możliwość zamówienia zamiast materaca w pokrowcu standardowym materaca w pokrowcu jersey, ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub coolmax (bez stron lato/zima) nadającym się do prania.Materac posiada 10-letnią gwarancję na wkład lateksowy.Bez dopłaty możliwość zamiany pokrowca standardowego na pokroce: jersey, ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub coolmax. Pokrowce są zdemowane, z możliwością prania do 600C. Pamiętaj! aby w pełni wykorzystać potenciał tkwiący w tym materacu należy dopasować stelaż elastyczny (dzięki temu wydłużysz czas życia materaca oraz zwiększysz komfort snu) oraz poduszkę (dzięki której prawidłowo podeprzesz odcinek szyjny kręgosłupa i zapewnisz lepszy dopływ krwi do mózgu). Taki komplet pozwoli na komfortowy wypocznek Twojego kręgosłupa, a Ty wstaniesz wypoczęty i w dobrym humorze. 
Materac Vita wykonany jest z naturalnych suroców.
Wkład: lateksowy o wysokości 18cm wyprodukowano z naturalnego w 100% mleczka kauczukowego, które gwarantuje najwyższą jakość i najlepsze właściwości.  Dzięki zastosowaniu 7 stref twardośc materac Vitai Perfekcyjnie dopasowuje się do kształtów Twojego gręgosłupa.
Pokrowiec: materiał, z której został wykonany pokrowiec to 100% naturalna bawełna, dzięki temu zostaje zapewnia doskonałaą wentylacja i higroskopijność. Taki dobór surowców sprawia, że materac Vita jest nie tylko najlepszą ofertą w swojej klasie, ale też jedynym materacem zawierającym w tak dużym stopniu surowce naturalne.
Cechy szczególne:
- materac średnio twardy o dużej sprężystości
- 7-stref twardości
- wysokość całego materaca: 18 cm
- wysokość wkładu lateksowego: 15 cm
- pokrowiec wykonany w technologii lato-zima, pikowany wełną i bawełną
- dzianina użyta w pokrowcu posiada Certyfikat Oeko-Tex 100
- 10-letnia gwarancja na wkład lateksowy
Bez dopłaty możliwość zamiany pokrowca standardowego na pokroce: jersey, ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub coolmax. Pokrowce są zdemowane, z możliwością prania do 600C. 
Pamiętaj! aby w pełni wykorzystać potenciał tkwiący w tym materacu należy dopasować stelaż elastyczny (dzięki temu wydłużysz czas życia materaca oraz zwiększysz komfort snu) oraz poduszkę (dzięki której prawidłowo podeprzesz odcinek szyjny kręgosłupa i zapewnisz lepszy dopływ krwi do mózgu). Taki komplet pozwoli na komfortowy wypocznek Twojego kręgosłupa, a Ty wstaniesz wypoczęty i w dobrym humorze. 
Materac Andromeda

Komfortowy materac rehabilitacyjny, bardzo dobrze dopoasowuj się do krzywizny naszego kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu sprężyny multipocketowej 7-strefowej, materac inaczej zachowuj się pod naciskiem głowy, a inaczej pod naciskiem tłowia. Dodatkowo zastosowanie lateksu zwiększa komfort snu oraz zapobiega rozwojowi roztoczy.
 
 
Wkład: sprężyna multipocketowa 7-strefowa obłożona obustronnie lateksem o wysokości 2cm.

Pokrowiec: Lato/Zima wykonany z tkaniny żakardowej; pikowany z jednej strony bawełn, a zdrugiej owczą wełną.

Cechy szczególne:
- materac rehabilitacyjny 
- płyty lateksowe nie wchłaniają kurzu i alergenów.
- strona z bawełną doskonale „oddycha” latem.
- strona z owczą wełną stwarza uczucie ciepła i poprawia krążenie.
- tkanina posiada Certyfikat Oeko - Tex 100.
- dostępny w wersjach: H2 i H3. 
- po obu stronach materaca komplet uchwytów i wentylator.
- wysokość: ok. 18,5 cm.

Bez dopłaty możliwość zamiany pokrowca standardowego na pokrowiec jersey nadający się do prania.
Za dopłatą możliwość zamiany pokrowca standardowego na pokroce: ecosphere tencel, aloe vera, stressfree, seacell, medicott silverguard lub smart clima. Pokrowce są zdemowane, z możliwością prania do 600C. 

Pamiętaj! aby w pełni wykorzystać potenciał tkwiący w tym materacu należy dopasować stelaż elastyczny (dzięki temu wydłużysz czas życia materaca oraz zwiększysz komfort snu) oraz poduszkę (dzięki której prawidłowo podeprzesz odcinek szyjny kręgosłupa i zapewnisz lepszy dopływ krwi do mózgu). Taki komplet pozwoli na komfortowy wypocznek Twojego kręgosłupa, a Ty wstaniesz wypoczęty i w dobrym humorze.